YOKOHAMA JAPFEST 2015 – festiwal japońskiej motoryzacji w lipcu we Wrocławiu

Oryginalne japońskie pojazdy, pokazy i zawody driftingowe, piękne modelki i dobra muzyka – to tylko część atrakcji tegorocznej edycji festiwalu JAPFEST 2015, który odbywać się będzie w ostatni weekend lipca na wrocławskim torze Rakietowa.

 

Festiwal YOKOHAMA JAPFEST 2015 rozpoczyna się w piątek 24 lipca i potrwa do niedzieli 26 lipca br. To już druga edycja największego w Polsce wydarzenia, skupiającego miłośników japońskiej motoryzacji i dobrej zabawy. Organizatorzy zapowiadają pokaz ponad 200 najciekawszych japońskich samochodów z całego kraju, zawody driftingowe JAPFEST Drift Battle i TimeAttack, a dla amatorów mocnych wrażeń driftowe przejażdżki instruktorów formie Drift Taxi. W programie także spotkania z ekspertami i prezentacja najnowszych rozwiązań technicznych firm, zajmujących się tuningiem i sprzedażą części do japońskich pojazdów.

 

Nie zabraknie pięknych kobiet. Wśród atrakcji pokazy Sexy Car Wash w wykonaniu atrakcyjnych modelek, strefa chillout z basenami i leżakami, grill, burgery, zimne i ciepłe napoje. W planach liczne konkursy i występy. Trzydniową imprezę poprowadzą DJ-e z BackOffice Project.

 

Tegoroczne edycja festiwalu organizowana jest pod patronatem firmy YOKOHAMA, japońskiego producenta opon premium. Marka zaprezentuje najnowsze rozwiązania i produkty, wysokich osiągów opony osobowe, a także flagowe opony sportowe, wykorzystywane w największych wydarzeniach motorsportu na świecie, takich jak WTCC czy ERC.

 

Bilety sprzedawane przy głównej bramie wejściowej na teren Toru Rakietowa w cenie 20 PLN / os. Impreza odbywa się w piątek 24.07.2015 – 12:00 – 19:00, sobotę 25.07.2015 – 10:00 – 19:00 i niedzielę 26.07.2015 – 10:00 – 17:00 Więcej informacji na stronie festiwalu www.japfest.pl oraz na profilach Facebook: www.facebook.com/japfestpl i www.facebook.com/yokohamapolska.