YOKOHAMA głównym partnerem CHELSEA FC


YOKOHAMA w pełni się identyfikuje z drużynami sportowymi, które dzień w dzień ciężko pracują nad poprawą swoich umiejętności i rywalizują na najwyższym poziomie dzięki swojej pracy zespołowej.

 

Od 2015 roku YOKOHAMA jest głównym partnerem Chelsea FC, jednego z najbardziej utytułowanych angielskich klubów XXI wieku. Na mocy zawartego w lutym 2015 r. porozumienia, logo japońskiego producenta opon będzie widniało na strojach drużyny, na stadionie i w wielu innych miejscach związanych z klubem.

 

Chcę poznać więcej

Pod koniec 2015 roku w Japonii odbyła się premiera opony BluEarth-A AE-50 CHELSEA FC EDITION z wytłoczonym na boku logo klubu piłkarskiego Chelsea. Model upamiętnia zawarcie umowy, między firmą a mistrzami Barclays Premier League. Limitowana edycja modelu została wprowadzona także na rynki Europy, Azji i Ameryki Południowej.

 

Pamiątkowa opona CHELSEA FC EDITION została opracowana na bazie letniej opony premium BluEarth-A AE-50, przeznaczonej do samochodów osobowych, kompaktowych oraz małych aut rodzinnych. Design modelu eksponuje logo brytyjskiego klubu Chelsea oraz producenta opony na boku bieżnika, podkreślając w ten sposób trwałość udanego partnerstwa. Na mocy ustaleń logo YOKOHAMA eksponowane jest na stadionie Stamford Bridge oraz koszulkach drużyny Chelsea do 2020 roku.

//serwer1658006.home.pl/new_yokohama/wp-content/uploads/2018/03/BluEarth-A-AE50-CHELSEA-FC-EDITION-side.jpg